MEET THE STAFF

Iepazīstieties ar personālu

Šeit jūs atradīsit visjaunāko mūsu darbinieku sarakstu un viņu darba lomas.

Vecākais personāls

A

Galvenā direktore: Miss D Henley

Direktora vietnieks: M. Aggus kungs

Direktora palīgs: E Kyndt kungs

  SENCo un EAL skolotāja: T Quinn kundze

A

Portico personāls

A

CEO: C. Woolf kundze

Mācību direktors:   R Kvīnboro kungs

A

Ofisa menedžeris: Kundze V Dadd

Apsaimniekotājs: G. Hadsons

Ēdināšanas vadītājs: D Milmana kungs

Administratīvā asistente: Miss V Brand

Apmeklēšanas virsnieks: Miss S Irvin

Mediju un sabiedrisko attiecību vadītāja: C Hay kundze

Ēdināšanas palīgi: C Humfreisa kundze, C Teilore jaunkundze, D Raffety kundze un B Kamdžida

Skolēnu un ģimenes labklājības vadošā sieviete: K Thomas kundze

SEN LSA: D Duglas kundze

Uzvedības LSA: Miss B Johnstone un Gilbey kundze

Spēļu terapeits: Miss Freeman

Bērnistaba

A

L Maltbijas kundze

C Sesniak kungs

P Landera kundze

Reģistratūra

A

Jūras lauvu klases skolotāja: L Britton kundze

Jūras ūdru klases skolotāji V Caplan kundze un L Martin kundze

Jūras lauva LSA: S Ričardsona-Fosteres kundze

Jūras ūdrs LSA: M Bines kundze

Reģistratūra LSA: L dzirdēts

A

1. gads

A

Korpusa klases skolotāja : Miss F Ross

Oļu klases skolotāja: L Morris kundze

Shell LSA: C Nellen kundze un M Miserlisoy kundze

Lebens LSA: E Peina kundze un B Oldridža

A

2. gads

A

Austeru klases skolotāja: R Čaplina kundze

Jūras zirgu klases skolotāji :   C Putna kundze un J Tuleta kundze

Austeru LSA: N Quaglia-Hunt kundze

Seahorse LSA: Kārteres kundze

A

3. gads

A

Jūras zvaigžņu klases skolotāja: S vadītājas kundze

Omāru klases skolotājs : Dž Franksas jaunkundze

Jūras zvaigzne LSA: C Moriss kungs

Omārs LSA: S Clifton kundze

A

4. gads

Cūkdelfīnu klases skolotāja: L Chaaibi kundze

Orkas klases skolotāja: Miss N McMillan

Cūkdelfīni LSA: R Gibson kundze

A

5. gads

A

Jūras bruņurupuču klases skolotāja: S Mears kundze

Zobenzivju klases skolotāja: F Scanes kundze

Jūras bruņurupucis LSA:, H Robertsas kundze

Zobenzivis LSA: Miss J Gibson

A

6. gads

A

Astoņkāju klases skolotāji: K Dyos-Smith kundze un S Wakefield kundze

Stringray T klases katrs: J Rasor kungs

Astoņkājis LSA: L Brinkley kundze

Stringray LSA: kundze T. Hadsone

Mūzikas skolotāja: S Baines kundze

Franču valodas skolotājs: C Morris kungs

KS1 intervences skolotājs: Miss H Preston

KS2 intervences skolotāji: N Gower kundze

3. gads

A

Jūras zvaigžņu klases skolotāja: S vadītājas kundze

Omāru klases skolotājs : Dž Franksas jaunkundze

Jūras zvaigzne LSA: C Moriss kungs

Omārs LSA: S Clifton kundze

A

4. gads

Cūkdelfīnu klases skolotāja: L Chaaibi kundze

Orkas klases skolotāja: Miss N McMillan

Cūkdelfīni LSA: R Gibson kundze

A

5. gads

A

Jūras bruņurupuču klases skolotāja: S Mears kundze

Zobenzivju klases skolotāja: F Scanes kundze

Jūras bruņurupucis LSA:, H Robertsas kundze

Zobenzivis LSA: Miss J Gibson

A

6. gads

A

Astoņkāju klases skolotāji: K Dyos-Smith kundze un S Wakefield kundze

Stringray T klases katrs: J Rasor kungs

Astoņkājis LSA: L Brinkley kundze

Stringray LSA: kundze T. Hadsone

3. gads

A

Jūras zvaigžņu klases skolotāja: S vadītājas kundze

Omāru klases skolotājs : Dž Franksas jaunkundze

Jūras zvaigzne LSA: C Moriss kungs

Omārs LSA: S Clifton kundze

A

4. gads

Cūkdelfīnu klases skolotāja: L Chaaibi kundze

Orkas klases skolotāja: Miss N McMillan

Cūkdelfīni LSA: R Gibson kundze

A

5. gads

A

Jūras bruņurupuču klases skolotāja: S Mears kundze

Zobenzivju klases skolotāja: F Scanes kundze

Jūras bruņurupucis LSA:, H Robertsas kundze

Zobenzivis LSA: Miss J Gibson

A

6. gads

A

Astoņkāju klases skolotāji: K Dyos-Smith kundze un S Wakefield kundze

Stringray T klases katrs: J Rasor kungs

Astoņkājis LSA: L Brinkley kundze

Stringray LSA: kundze T. Hadsone